Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 26° Adapazarı
Sabah
03:40
Öğle
13:09
İkindi
17:07
Akşam
20:36
Yatsı
22:20
https://haber.sakarya.edu.tr/sau-50-yilda-uluslararasi-bir-markaya-donustu-h98182.html

Davutoğlu'nun yol haritası belli oldu: İkinci durak Sakarya

AK Parti eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, yeni parti kuracağı konuşulan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ağustos ayının son haftasında Sakarya'ya geleceğini söyledi.

Haberler/SİYASET
06.08.2019
Haberi Yazdır
Davutoğlu'nun yol haritası belli oldu: İkinci durak Sakarya

Yeni parti kuracağı konuşulan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, parti kurma çalışmaları kapsamında Ağustos ve Eylül ayları içerisinde il ziyaretleri gerçekleştireceği ve bu süreçte partinin tüzüğünün yazılacağı belirtilmişti. 

DAVUTOĞLU YENİ PARTİ İÇİN SAKARYA'YA GELİYOR
AK Parti eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Ağustos ayının son haftasında Davutoğlu'nun Sakarya'ya geleceğini belirtti. Özdağ, Ahmet Davutoğlu'nun Sakarya'ya ne zaman geleceğiyle ilgili ise net bir tarih vermedi.

AĞUSTOS AYININ SON HAFTASINDA KONUŞMA YAPACAK
Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen Tarafsız Haber Ajansı'na konuşan Özdağ, "Ayın 9’unda Konya’da Taşkent’te kendi memleketinde bir yemek veriyor bir milletvekilimiz kendisine Abdullah Başcı İstanbul Milletvekili bir yemek veriyor kendisine eski AK Parti milletvekili. Aynı memleketliler. Ağustos ayının son haftasında Sakarya’da bir konuşma yapacak Sayın Davutoğlu. Eylül ayının üçüncü haftasında Manisa’da bir konuşma yapacak." açıklamasında bulundu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın