Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 35° Adapazarı
Sabah
03:27
Öğle
13:08
İkindi
17:07
Akşam
20:40
Yatsı
22:29

Cumhur Genç'ten yeni tesis projesi

Sakaryaspor yeni bir tesis için atağa geçti. Katıldığı bir programda şampiyonluk dışındaki büyük hedeflerinden birini açıklayan Başkan Cumhur Genç, yeni tesis için çalışmalara start verdiklerini ifade etti. Genç, lig biter bitmez Rüstemler Tesislerinin yıkılacağını belirtti.

Haberler/SPOR
19.11.2019
Haberi Yazdır
Cumhur Genç'ten yeni tesis projesi

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, Kanal54'de Sporyum programının konuğu oldu. Sakaryaspor ile ilgili şampiyonluk dışındaki büyük hedeflerinden birini açıklayan Genç, Rüstemler'de yeni tesis oluşturmak için proje çalışması yaptıklarını belirtti.

"LİG BİTER BİTMEZ RÜSTEMLER YIKILACAK"
Vali, Belediye Başkanları ve Gençlik İl Spor Müdürü ile Rüstemlerde yapılacak yeni tesisle ilgili görüştüklerini aktaran Genç, "Rüstemler Tesisleri'ndeki bina 35-40 yıllık. Bir oda da 2 futbolcu kalıyor. 35 sene önce cep telefonu yoktu şimdi bir futbolcu hanımıyla ve ailesiyle konuşacağı zaman dışarı çıkmak zorunda kalıyor biz bunun önüne geçmek istiyoruz. Lig biter bitmez Rüstemler Tesisleri'ni yıkarak yeni tesis projemizin startını vereceğiz. Yeni tesis projemiz 40 odalı her futbolcuya bir oda şeklinde olacak. Her odanın SPA'sı, hamamı ve saunası olan güzel bir tesis yapmayı planlıyoruz. Projeyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.

Rüstemlere yapılacak yeni tesis projesinin hazırlandığı ve 1-2 ay içinde resimli olarak hazırlanmış halde projenin elinde olacaklarını belirten Genç, "Sakaryaspor’a kalıcı bir eser bırakmak istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın