Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
04:28
Öğle
13:07
İkindi
16:55
Akşam
20:01
Yatsı
21:30
http://sakaryaradyomega.com/

CHP'nin Sakarya adayları eksik tanıtıldı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da düzenlenen aday tanıtım toplantısında Sakarya adaylarını tanıttı. Bu tanıtımda 9 CHP'li başkan adayından 4 adayın toplantıda olmaması dikkat çekti.

Haberler/SİYASET
11.02.2019
Haberi Yazdır
CHP'nin Sakarya adayları eksik tanıtıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerdeki adaylarını Ankara’da düzenlenen törenle tanıttı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, erel yönetimlere ilişkin 12 maddelik bildirgeyi de açıkladı. Bildirgenin açıklanmasının ardından tüm şehirler alfabetik sıra ile anons edilerek sahneye davet edildi.

SAKARYA ADAYLARINI TANITTI
CHP lideri Kılıçdaroğlu, CHP Grupbaşkanvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Erdoğan Isır, PM üyesi Ayça Taşkent ve ilçe adaylarını sahneye çağırarak el ele poz verdi.

4 ADAY TOPLANTIYA KATILMADI
Sahneye anons ile çağrılan 9 adaydan sadece 5 başkan adayın çıkması dikkat çekti. Aday tanıtım toplantısına katılmayan 4 başkan adayının neden katılmadığıyla ilgili bir açıklama da yapılmadı. Toplantıya Adapazarı İsmail Kılıç, Arifiye Muzaffer Cebeci, Karapürçek Nizamettin Yıldız, Pamukova Hüseyin Eryiğit ve Söğütlü Ferda İlter katıldı.

CHP'NİN ADAYLARI
Adapazarı İsmail Kılıç, Arifiye Muzaffer Cebeci, Karapürçek Nizamettin Yıldız, Karasu Kerem Erksoy, Kaynarca Nalan Akçay, Pamukova Hüseyin Eryiğit, Sapanca Cengiz Çiçek, Serdivan Zafer Kazan ve Söğütlü Ferda İlter CHP’nin adayları olarak tanıtıldı. 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın