http://www.adatavir.com/aycicegi-vadisi-ve-bisiklet-adasi-aciliyor.html
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
05:43
Öğle
12:49
İkindi
15:48
Akşam
18:19
Yatsı
19:38
BORSA 96455 % -1,03
DOLAR 5,64 % 0,01
EURO 6,50 % 0,76
ALTIN 222 % 0,08

CHP Arifiye ilçe başkanlığına ziyaret

İlçemizde faaliyetlerine başlamış olan Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkan Fatih Yeter ve yönetim kurulu CHP Arifiye İlçe Örgütümüzü ziyarette bulundular.

Haberler/SİYASET
30.12.2017
Haberi Yazdır
CHP Arifiye ilçe başkanlığına ziyaret

Parti binasında gerçekleşen ziyaretin gündeminde Arifiyemiz  vardı.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ziyareti bizleri çok memnun etmiştir."Sivil Toplum örgütleri ortak aklın oluşturulmasında etkin role sahiptir. Sivil toplum kuruluşları Projeler üreterek, çeşitli çalışmalarda fikir beyan ederek yol gösterici konumundadır.

Derneğimizin ilçe yararına yapacakları projeler konusunda anamuhalefet partisi olarak elimizden gelen her türlü desteğe var olduğumuzu belirtmek isterim".

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Fatih Yeter ise yaptığı konuşmada ‘’ARSİADER gerçek anlamda tüm Arifiyel’li hemşerilerimizi kucaklamıştır. Henüz yeni kurulmamıza rağmen, dinamik özverili yönetimi ve her yeni katılan üyemizle gelecek vaat etmektedir,  birlikten güç doğar” felsefesiyle çıktığımız bu yolda siyasi parti ziyaretlerimizin sonuncusunu bu akşam Cumhuriyet Halk Partisine yapıyoruz, ev sahipliğinizden ötürü Şahsım ve yönetici arkadaşlarım adına, İlçe Başkanı Ali Gökpınar ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın