https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
05:31
Öğle
13:11
İkindi
16:35
Akşam
19:16
Yatsı
20:36
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

CHP Arifiye'de danışma toplantısı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığı, ilçe binasında genişletilmiş ilçe danışma toplantısı düzenledi.

Haberler/SİYASET
28.07.2018
Haberi Yazdır
CHP Arifiye'de danışma toplantısı yapıldı

Gerçekleşen toplantıda İlçe başkanlığının 24 Haziran seçim faaliyet raporu okundu, üyelerin sorunları karşılıklı yanıtlanarak devam eden danışma kurulu toplantısında 2019 yerel seçim süreçleri ve yapılması gerekenler hakkında görüş önerileri de sunuldu.

CHP Arifiye ilçe binasında yapılan İlçe Danışma Kurulu toplantısına İl Başkanı Erdoğan Isır, eski İl Başkanı Oğuz Curoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Sarıkaya, İl yönetim Kurulu Üyesi Gültaç Onay ve partililer katıldı.

İlçe Danışma Kurulu'nun divan başkanlığı görevini il disiplin kurulu üyesi Rahmi Yıldız yaparken başkan yardımcılığını Arifiye ilçe sekreteri Selahattin Seyhan kâtip üyeliğini Şöhret Nuray yaptı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar; "Artık 24 Haziran seçimleri geride kalmıştır.
Şuanda bizler bir aile toplantısı yapmak için buradayız. Tavsiyelerimizi, fikirlerimizi hep birlikte burada dile getireceğiz. Burada ne konuşursak konuşalım ama Cumhuriyet Halk Partili 'ye yakışır bir davranış içerisinde olalım. Aşılması gereken bir takım sorunu, beraberce aşacağız, eksiklikleri hep birlikte gidereceğiz. Birbirimize, partimize sahip çıkalım, sevgi ile yaklaşalım. Hep birlikte kenetlenirsek, tek vücut olursak, bu güç ve azimle iktidara yürüyeceğimize inanıyorum. Yapmamız gereken tek şey çok çalışmak. Bu ülkede, CHP'nin önce yerelde iktidar olmasına ihtiyaç vardır. CHP'nin Arifiyede belediye başkanlığını alması için hepimiz, taşın altına elimizi koyacak ve bu konuda üstümüze düşen vazifeyi yapacağız. Bu nedenle önümüzdeki yerel seçimler çok hayati seçimlerdir. Yerel seçimlerde başarılı olacağız ki genel seçimlerde iktidara talip olalım. Bizim örgütümüzle hiçbir kavgamız olamaz. Bizler büyük bir aileyiz, Cumhuriyet Halk Partisi ailesiyiz. Partimizin ve ülkemizin çıkarları neyi gerektiriyorsa o şekilde hareket etmekle mükellefiz. Eğer biz kendi durumumuzu tespit etmezsek geleceğimizi planlayamayız. Bu vesileyle bu büyük ailenin bir mensubu olmaktan gurur duyduğumu belirtir, hepinize  teşekkür ederim." dedi.

2019 yılı yerel seçimlere az bir sürenin kaldığını söyleyen İl Başkanı Erdoğan Isır hedefimiz Sakarya'nın tüm ilçelerine Cumhuriyet Halk Partisi'nin bayrağını dikmek olacak.Cumhuriyet Halk Partisi bugün yönetim kadrolarıyla buna hazır " diyerek katılanlara teşekkür etti. 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın