https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
05:31
Öğle
13:11
İkindi
16:35
Akşam
19:16
Yatsı
20:36
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

CHP Adapazarı değişim istedi

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, partisinin Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimindeki oy farkına dikkat çekerek CHP'de bir değişimin gerekli olduğunu söyledi.

Haberler/SİYASET
01.08.2018
Haberi Yazdır
CHP Adapazarı değişim istedi

CHP Adapazarı ilçe danışma kurulu toplantısı ilçe binasında yapıldı. CHP il başkanı Erdoğan Isır'ın da katıldığı toplantı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. 

Açılış konuşmasını yapan ilçe başkanı Fatma Kurtuluş tüm partililere seçim sürecinde yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Adapazarı ilçe örgütü olarak gerek sandıklar gerekse çalışmaları ile gereğini yaptıklarını belirten Fatma Kurtuluş, seçim sonuçlarına göre CHP'de bir değişimin gerekli olduğunu söyledi. 

Cumhurbaşkanlığı oyu ile milletvekili oyları arasında %50 fark olduğunu belirten Kurtuluş; "Halkımız umut yenilik değişim demektir. Artık sürekli kaybeden muhalefet değil, kazanan CHP olmak zorundadır" dedi.  Milletvekili listelerinin örgütlerin görüşü alınmadan yapılmasının tabanı küstürdüğünü belirten Kurtuluş, "Cumhurbaşkanlığında yakaladığımız enerjiyi maalesef milletvekilliğinde yakalayamadık" dedi.

Toplantının devamında üyelerle karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın