Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 8° Adapazarı
Sabah
06:20
Öğle
13:17
İkindi
16:11
Akşam
18:40
Yatsı
20:00
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Bülbül'den teşkilatlara teşekkür ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, teşekkür ziyaretlerine parti teşkilatlarından başladı.

Haberler/SİYASET
03.08.2018
Haberi Yazdır
Bülbül'den teşkilatlara teşekkür ziyareti

24 Haziran seçimlerinde MHP'den Milletvekili seçilen Bülbül, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tatile girmesinin ardından Sakarya'da parti teşkilatlarıyla buluşuyor. MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İl Yönetim Kurulu ve Milletvekili adaylarının da Bülbül'e eşlik ettiği ziyaretler, Hendek ve Akyazı ile devam etti.

Seçimlerde gösterdikleri çalışmalar nedeniyle teşkilat yöneticilerine ve partililere teşekkür eden Bülbül, çalışmalarını teşkilatlarla yürüteceğinin mesajını verdi. "Bize herkes ulaşabilir, kapımız herkese açıktır" diyen Bülbül, "Meseleleri teşkilatlarımız ile birlikte çözüme kavuşturmak istiyoruz. Teşkilatın referansı bizim için her zaman önemlidir. İlçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz, bizim burada gözümüz kulağımız. Teşkilatlar, işimiz kolaylaştırır" ifadelerini kullandı.

Hendek'teki ziyaretinde bir soru üzerine yaklaşan yerel seçimlere de değinen Bülbül, "Cumhur İttifakı, Genel Seçimleri kapsayan bir ittifaktı. Sonuç itibariyle de Cumhur İttifakı hem Cumhurbaşkanımızın seçilmesi hem de Meclis'te çoğunluğun elde edilmesiyle başarıya ulaşmıştır. Şu an için görünen ise partilerin yerel seçime kendi başına gereceğidir. MHP olarak iddialıyız. İyi bir hazırlık ve disiplinli bir çalışmayla yerel seçimlerden başarıyla çıkabiliriz" dedi.

Akyazı İlçe Teşkilatı'nı ziyaretinde ise ABD krizine değinen Bülbül, "MHP'nin derdi, Türkiye operasyon yemesin. Bu da Türkiye'nin birlik ve beraberliğiyle mümkün. Milletimizin desteği ve iradesi ortada. Hiçbir güç millet iradesine boyun eğdiremez" diye konuştu.

 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın