Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
04:40
Öğle
13:05
İkindi
16:49
Akşam
19:49
Yatsı
21:15
http://sakaryaradyomega.com/

Boşandığı eşi tarafından vurulan kadın gözlerini açtı

Çark Caddesi'nde boşandığı eski eşi tarafından silahla vurulan ve 2 haftadır yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi veren 2 çocuk annesi Esra Ç. gözlerini açtı. Genç kadının ilk sözleri "Çocuklarım nasıl?" oldu.

Haberler/GÜNCEL
10.06.2019
Haberi Yazdır
Boşandığı eşi tarafından vurulan kadın gözlerini açtı

Geçtiğimiz hafta Adapazarı ilçesi Çark Caddesi'nde eski eşi tarafından silahla vurularak ağır yaralanan ve 2 haftadır yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi veren 34 yaşındaki 2 çocuk annesi Esra Ç.'den iyi haber geldi. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde uyutulan Esra Ç.'nin gözlerini açtığı öğrenildi.

Bizim Sakarya Gazetesi'nden Nurettin Eryılmaz'a konuşan Esra Ç.'nin kız kardeşi Kübra Ayyıldız, ablasının sağlık durumuyla ilgili sevindiren gelişmeleri anlattı. 

ÇOCUKLARINI SORDU
Ablasının sağlık durumunun iyiye gittiğini belirten Kübra Ayyıldız, "Bugün (dün) kardeşimin yanına girdim. Gözlerini açıp konuştu, çocuklarını ve annemi babamı sordu. İyiye gidiyor çok şükür. Biraz ciğerlerindeki sorun yüzünden zor konuştu. Ama konuştu, 2 yaşında Toprak ve 14 yaşındaki Berat’ı sordu. Annemi babamı sordu, (hepsi iyi seni bekliyorlar) dedim. Harika bir gelişme, çok sevinçliyiz" dedi.

KRİTİK SÜRECİ ATLATTI
Kritik süreci atlattıklarını ve çok umutlu olduklarını dile getiren Kübra Ayyıldız "Doktorlar güçlü ve inatçı olduğunu söyledi. Onlar da çok umutlu ama daha uyutulacak. Ablamla konuşuyorum, çok güçlü olduğunu ve iki çocuğunun onu beklediğini, hepimizin yanında öylüyorum ellerini tutuyorum. Tepki vermeye çalışıyor. Dünden beri kritik süreci de atlattı inşallah, çok umutlandım." diye konuştu.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın