Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 10° Adapazarı
Sabah
06:39
Öğle
13:01
İkindi
15:19
Akşam
17:40
Yatsı
19:06
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Bizim Stat belgesel çekimleri devam ediyor

Haziran ayında faaliyete geçen; fikir, düşünce ve proje hareketi Akademi Sakaryaspor’un ilk projelerinden biri olan ve yıkılması planlanan eski stat ile ilgili “bizim stat” belgesel çekimlerine İstanbul'daki TV8 stüdyolarında devam edildi.

Haberler/SPOR
11.10.2018
Haberi Yazdır
Bizim Stat belgesel çekimleri devam ediyor

İstanbul çekimlerinin ilk ayağına, Sakaryaspor’un 1988 yılında Federasyon Kupası'nı kazanan kadrosundan Blerim Mula, Bülent Yıldırım, Erol Kolcu, Faton Bingazi, Hüseyin Hürsoy, Mehmet Şen, Nedim Kurtiç, Selçuk Yiğitlik, Serdar Şenkaya ve Turan Sofuoğlu ile birlikte projeye destek veren Sinan Panta katıldı.

Faton Bingazi Almanya’dan getirildi

Akademi Sakaryaspor, bir döneme damgasını vurmuş ve şu an Almanya’da ikamet eden Faton Bingazi’yi özel olarak çekimlere getirtti. Uzun yıllar sonra eski dostlarıyla buluşan Faton Bingazi Sakarya’da ve İstanbul'daki çekimlerde duygu dolu anlar yaşadı.

İkinci İstanbul Çekimleri 15 Ekim’de...

TV8 stüdyolarında, 15 Ekim Pazartesi günü 80'li yılların efsane kadrolarından isimlerle devam edileceği öğrenilen Bizim Stat belgeseline daha önce çeşitli nedenlerle katılamayan isimlerin de katılım gösterebileceği belirtildi. 

Müze Projesine Destek 

Yıkılacak statta unutulamayacak anıları olduğunu belirten efsane futbolcular, Akademi Sakaryaspor tarafından hazırlanan müze projesini büyük bir sevinç ve heyecanla inceleyerek, yetkililerin bu konuya duyarsız kalmamasını ve yaşanmışlıkların gelecek kuşaklara müze aracılığıyla aktarılmasını istediler.

Belgesel galası yıl sonuna doğru

Yıkılarak yerine millet bahçesi yapılması planlanan eski stadın başrolde olduğu “bizim stat” belgeselinin galasının yıl sonuna doğru yapılmasının planlandığı ve galaya bir çok ünlü ismin katılacağı öğrenildi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın