https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 20° Adapazarı
Sabah
05:22
Öğle
13:10
İkindi
16:37
Akşam
19:22
Yatsı
20:42
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Biz bu fotoğrafta Ali İnci'yi bulamadık!

15 Temmuz Milli İrade Derneği basın kuruluşlarına yolladığı elektronik postada basın açıklaması yayınladı. Bir fotoğrafla servis edilen o haberde açıklamada Dernek Başkanı Ali İnci'nin adına yer verildi. Ancak fotoğrafta Ali İnci'nin olmaması dikkat çekti.

Haberler/GÜNCEL
17.05.2018
Haberi Yazdır
Biz bu fotoğrafta Ali İnci'yi bulamadık!

İŞTE BASIN DAVET EDİLMEDEN YAPILAN O BASIN AÇIKLAMASI VE  HABERİN FOTOĞRAFI 

15 Temmuz Milli İrade Derneği KUDÜS   VE MESCİD-İ AKSA İÇİN Basın Açıklaması

Değerli Basın Mensupları;

Öncelikli   olarak  ABD’nin  Kudüs’ü  İsrailin  başkenti olarak tanıması ve  büyükelçiliğini  Küdüs’e  taşıma kararı almasından sonra  Filistin’li  Müslüman kardeşlerimizin barışçıl amaçlarla bu kararı protesto etmek amacıyla yapmış olduğu  gösteriler  sonrasında İsrail’in alçakça ve haince   kardeşlerimizi şehit etmesini  şiddetle  kınıyoruz.

Allah’tan şehitlerimize  rahmet  gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.

İslam coğrafyasındaki gerek  terör olaylarının  ve gerekse  tüm savaşların her birinde parmağı olan işgalci İsrail  VE Amerika Birleşik Devletleri  Müslümanları kışkırtmaya yönelik aşağılık davranışlarına devam ediyor.

Halkımız ve bütün insanlık bilmeli ki,  bu bölgede akan bütün kanın, bütün iç savaşların ve bütün terör olaylarının arkasında doğrudan ya da dolaylı olarak İsrail  ABD   ve  batı   ülkeleri  vardır.

Siyonist İsrail yönetimi bütün İslam ülkelerini ve bütün dünyayı ateşe vermekten kaçınmayacak kadar sapkın bir inanca sahiptir. İsrail’in kurulduğundan beri izlediği politika asla değişmemiştir. İsrail, Türkiye’ye ait toprakların da içinde bulunduğu geniş bir coğrafyayı kendi kutsal ülkesi olarak görmekte ve buraları ele geçirebilmek için her türlü yönteme başvurmaktadır.

Bugün başta Filistin olmak üzere; Suriye’de, Mısır’da,  Doğu Türkistan’da, Myanmar’da zalimlere karşı İslami kimlikleriyle onurla mücadele eden Müslüman kardeşlerimize direnişlerinde yalnız olmadıklarını ve “”Müslümanlar ancak kardeştirler”” ayetini ete kemiğe büründürdüğümüzü haykırmak için bir  araya geldik,  toplandık.

Terör örgütü İsrail’in   koruyucusu ve hamisi olan Amerika Birleşik Devletleri başkanının  yaklaşık bir haftadır  Kudüs  ve  Mescid-i Aksa ile ilgili kışkırtmaya yönelik yaklaşımlarının Filistin’de kan dökmeye yönelik bir çaba olduğu aşikârdır.

İsrail küstahça Müslüman olarak bizlerin tüm kutsal değerlerimize saldırarak Filistinli Müslümanlar  ile birlikte  tüm  Müslümanları ve özellikle bizleri çileden çıkarmaktadır. Terör örgütü İsrail’in ve aynı örgütün silahlı unsurlarının bu çirkeflileri kabul edilebilir değildir. 

İsrail ve  büyül   şeytan ABD,  sadece Müslümanlar için değil, insanlıktan nasibini almış herkes için bir beladır. Bu belanın ortaya çıkmasının arkasındaki sapkın düşünce olan Siyonizm tüm insanlık için 7 gün – 24 saat problem üretmektedir.

Siyonist İsrail’in bu küstahça davranışlarının kaynağı Batı  ve ABD’den  aldığı cesarettir. Birleşmiş Milletler, NATO, ABD ve Avrupa Birliği İsrail’in her sapkınlığına el altından ya da açıktan destek olmaktadır.

İslam coğrafyasının parçalanmışlığı, Müslümanların sessizliği, Müslüman halkların başındaki liderlerin İslam ülkelerinde yapılanlara kayıtsız kalması İsrail’i cesaretlendirmektedir.

Terör örgütü İsrail var olduğu müddetçe bu coğrafyanın barış ve huzura kavuşması mümkün değildir. Bölgedeki etnik kavgaların, mezhep savaşlarının ve de tüm terör olaylarının kışkırtıcısı İsrail ve ABD’dir.

İlk kıblemiz olan Mescid-i Aksa’nın bulunduğu  şehit  olan KUDÜS’ün işgali kabul edilemez.

İsra ve Mirac’ın şehri Kudüs’ün işgali kabul edilemez.

Etrafı bereketlendirilmiş ve mübarek kılınmış Filistin topraklarının işgali kabul edilemez.

Sapmış ve Allah’ın gazabına uğrayanlarla beraber yürümenin insanlığa bir faydası yoktur.  

Bu gün burada yaptığımız bu açıklama ile terör örgütü İsrail’e “ve  koruyucusu olan ABD’ye çok yakında nasıl bir  yıkıma  uğrayıp devrileceğini” bir kez daha haykırmış oluyoruz.     

Terör örgütü İsrail’in Kudüs’ten ve işgal ettiği topraklardan sökülüp atılacağı günler çok yakındır. 

İnanıyoruz ve diyoruz ki “”Zafer İnananlarındır ve Zafer Yakındır.”

Bütün dünya Müslümanları şunu artık anlamalıdır ki;

İslam ümmetinin huzuru ve kurtuluşu ancak birlik ve beraberlikte yani kardeşlik ve vahdettedir. Zaman, ümmetin özelde Ortadoğu’da ve dünyanın her tarafında çektiği çile ve ıstıraba “Artık yeter!” demek için haykırma zamanıdır.

ABD’nin  Kudüs’ü  İsrail’in başkenti olarak tanımasının bizim için hiçbir anlamı olmadığını  ve  Kudus’ün  Müslümanların  kutsal  şehri olduğunu ve  bu işgalin çok kısa sürede Allah’ın izniyle  sona ereceğini   bunun için de  tüm gücümüzle  ABD ve  İsrail’e  siyonizme   karşı  savaşarak  Müslüman  ve Filistinli kardeşlerimizin  yanında  olduğumuzu  dünyaya   haykırma zamanıdır.

Zaman,  Haçlı ve Siyonist zihniyetinin dünyalık menfaatleri için Müslümanlara çektirdiğine yeter demenin zamanıdır.!!! 

İsrail’i  ve destekçisi ABD’yi Filistin’de  yaptığı mezalimden  ve döktüğü Müslüman kanlarından  dolayı en şiddetli biçimde  KINIYOR,  zalimliklerinin  çok kısa sürede Allah’ın izniyle  sona ereceğini  Müslümanların  Allah’ın iniyle  zafere  ulaşacağını  biliyoruz.

Şehitlerimize  Allah’tan rahmet   gazilerimize  acil şifalar diliyoruz.

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Merkezi

Adına  Başkan ALİ İNCİ

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın