Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 22° Adapazarı
Sabah
06:10
Öğle
12:48
İkindi
15:24
Akşam
17:48
Yatsı
19:11
http://sakaryaradyomega.com/

BBP Sakarya İl Başkanlığı'nda bayramlaşma

Büyük Birlik Partisi Sakarya ailesi, bayramlaşma programında bir araya geldi.

Haberler/GÜNCEL
13.08.2019
Haberi Yazdır
BBP Sakarya İl Başkanlığı'nda bayramlaşma

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanlığı'nda düzenlenen Bayramlaşma Programında, parti yöneticileri ve partililer bir araya geldi.

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Cemal Can, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, İl Başkan Yardımcıları Ömer Faruk Bürtek, Emre Özkurt , Akyazı ilçe Başkanı Naim Yolcu, Sezgin İnan ve partililer ile bayramlaştı.

İSRAİLİN, BAYRAM NAMAZINDA FİLİSTİNLİLERE YAPTIĞI SALDIRI KINANDI
Bayramlaşma vesilesiyle bir araya gelen Büyük Birlik Partisi üyeleri, Türkiye'nin ve Sakarya'nın güncel siyasi durumu ve sorunları üzerine istişarede bulunurken işgalci İsrail'in de bayram namazında yaptığı saldırıyı sert bir dille kınadılar.

SALDIRI'YA SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN TEPKİ GÖSTERDİLER
Filistinde gerçekleştirilen hukuksuz saldırıya ilişkin Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanlığı Sosyal Medya Hesabından paylaşılan bir görsel ile şu açıklama yapıldı:

Filistin ve Kudüs Özgürdür
"Siyonizmin ve işgalciliğin temsilcisi İsrail, yine bir bayram gününde yine bir bayram gününde Müslümanların kutsalı olan Mescid-i Aksa'da mazlumların canına kast etmiştir! Bayram namazında yapılan bu hukuksuz ve alçak saldırıya karşı Türkiye'nin ve Türk halkının safı bellidir. Filistin, Türkiye'nin gönül coğrafyasının bir uzantısıdır ve Türkiye bu haklı havada kardeşinin yanında olmaya devam edecektir. Bizler ise birer karınca olsak dahi yanan ateş ne denli büyük olursa olsun davamızdan dönmeyeceğiz, karınca misali mazlumun yanında zalimin karşısında olup hakkı haykıracağız."

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın