Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 34° Adapazarı
Sabah
03:28
Öğle
13:08
İkindi
17:07
Akşam
20:40
Yatsı
22:29
https://haber.sakarya.edu.tr/sau-50-yilda-uluslararasi-bir-markaya-donustu-h98182.html

BBP'den Babaoğlu'na ağır sözler

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Cemal Can, BBP'den ayrılarak MHP'ye geçen Turgut Babaoğlu'na sert sözlerle yüklendi. BBP İl Başkanı Cemal Can, "Bir Saniyesine bile; Hükmedemediğimiz bir dünya için, Bu kadar Fırıldak olmaya gerek yok" ifadelerini kullandı.

Haberler/SİYASET
09.01.2020
Haberi Yazdır
BBP'den Babaoğlu'na ağır sözler

Uzun zamandır BBP'den ayrılacağı dillendirilen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu son kararını vererek bugün itibariyle resmen MHP'ye geçti. 

Bu gelişmenin ardından Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Cemal Can, bugün rozet takma töreniyle eski partisine geçen Turgut Babaoğlu hakkında çok sert açıklama yaptı. BBP İl Başkanı Cemal Can, Babaoğlu için  "Bir Saniyesine bile; Hükmedemediğimiz bir dünya için, Bu kadar Fırıldak olmaya gerek yok" ifadelerini kullandı.

İŞTE O AÇIKLAMA
"Bir Saniyesine bile; Hükmedemediğimiz bir dünya için, Bu kadar Fırıldak olmaya gerek yok...
Diye söylüyordu Şehit Genel Başkanımız..
Yine; Zor yola kolay insanlarla çıkarsanız Senide Satar, Yolu da Satar, Yolcuyu da satar….
Diyordu şehit Genel Başkanımız... 
Evet aynen dediği gibi oldu. Ne sözler vererek, ne yeminler ederek Büyük Birlik Partisinden aday oldu Bizim Turgut. Bizlerle yürümeye başladı. Ama ettiği yeminin ve verdiği hiçbir sözün arkasında durmadı. 

Şunu unutmamak lazım, Bizler Makamın, Mevkinin, Paranın peşinde değiliz. 3 günlük Dünya Hayatı için Fırıldak olmaya gerek yok. Hiç Kimse Büyük Birlik Partisinden Büyük değildir. Bay Turgut Partimize gelmek için günlerce Ankara’ya giderek; Genel Merkezimizin kapısını aşındırarak, kendisine sahip çıkmamızı istemedi mi? Yine aynı Bay Turgut Namus sözü vererek bu Büyük Birlik Partisinden ayrılmayacağını söylemedi mi? Belediye Başkanlığını kazanması durumunda kendisinden en ufak bir istekte dahi bulunmayan Büyük Birlik Partisine çok büyük bir yanlış yapmıştır. Kendisine oy veren Hendek Halkına hangi yüzle bakacak? Seçim çalışmaları döneminde Mitinglere katılan Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici beyefendinin yüzüne nasıl bakacaksın? Sana oy veren Büyük Birlik Partisi seçmenlerinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Seni Partilerinden aday göstermeyip kapıyı gösteren bir partiye tekrar hangi yüzle gideceksin?  Unutulmaması gerekir ki Büyük Birlik Partisi Koca Bir Çınardır. Gölgesindekine dahi faydası olan bir partidir. Yağmurlu günde bize sığınanlara her zaman faydası olmuştur. Ama görülüyor ki Güneşli havada Fırıldaklar gün yüzüne çıkıyor. Biz Kimseyi Yuvadan Uçurmadık. Aksine yuvadan kovulan birine birilerine sahip çıktık. Ama şunu da bilmelisiniz ki Kimseyi de Zorla yuvada tutmayız. Seçildiği günden beri gitti gidiyor denen oldu ve Fırıldak Turgut  Kendisine kucak açan, sahip çıkan Büyük Birlik Partisinden verdiği Namus sözüne rağmen kendilerine göre bir takım sebepten dolayı Büyük Birlik Partisinden ayrılmaya karar vermiştir. Allah Doğrunun ve Sözünde duranın yanındadır. 

Cemal CAN
B.B.P.Sakarya İl Başkanı

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 5
mehmet 09.01.2020 21:24:41
başkanım az bile söylemişsin gariyi bile boşasan geri gelmez bunu mhp boşamış hullemi yapti bbp ile
Yücel 09.01.2020 16:49:46
Acaba Turgut Babaoğlu odasında asılı bulunan Muhsin Yazıcıoğlu başkanımızın resmini kaldırıp sadece Alpaslan Türkeş'in resmini mi bırakacak? yalnız bunu merak ediyorum...
Miroglu 09.01.2020 15:56:00
Az bile söyledin Cemal başkan En ağır cümleler kurulsa bile az Yediği kaba pislemiştir bı erken seçim olsa şimdi MHP aday çıkaramaz buda kapı köpeği gibi AKP'nin kapısı nda koşar net
Beytullah Bayrak 09.01.2020 15:44:07
Neyse kovulursa tekrar gelir beni alin ye yazık yazık gecesını gündüzleri peşinde gelenlerın hakları ne olcak
Recep 09.01.2020 15:40:19
Yaziklar olsun baskanim size bu hareket hic ama hic yakismadi....