http://gmh.com.tr/2019/10/30/grup-merkez-hasar-sakarya-bolge-mudurlugu/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
06:15
Öğle
12:49
İkindi
15:21
Akşam
17:44
Yatsı
19:07
http://sakaryaradyomega.com/

Başkan Işıksu o personelleri tebrik etti

Adapazarı Tekeler Mahallesi’nde gerçekleşen trafik kazasındaki yardımseverlikleri ile kamuoyunun takdirini kazanan Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri çalışanları Rüstem Demir ve Rıdvan Akdemir’e tebrik ziyareti gerçekleştiren Başkan Işıksu, “Hizmet sorumluluğuyla adeta insanlık dersi veren çalışma arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz.” dedi.

Haberler/GÜNCEL
24.05.2019
Haberi Yazdır
Başkan Işıksu o personelleri tebrik etti

Geçtiğimiz günlerde Tekeler Mahallesi çevreyolu üzerinde gerçekleşen ve iki kişinin yaralandığı trafik kazasına anında müdahale edip yaralılara yardımcı olarak dikkatleri üzerine çeken ve kamuoyunun takdirini kazanan Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları Rüstem Demir ve Rıdvan Akdemir’i ziyaret eden Başkan Mutlu Işıksu, çalışma arkadaşlarını tebrik ederek, hediyeler verdi. Başkan Işıksu’ya ziyaretinde Başkan Yardımcısı Yusuf Özden eşlik ederken Temizlik İşleri Müdürü Nigar Coşar Bal hazır bulundu.

Yardımlaşmanın En Güzel Örneği
Gösterilen davranıştan çok memnun olduğunu ve görüntüleri izleyince duygulandığını belirten Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Hepimiz iyi biliyoruz ki Ramazan ayı, mağfiretin, bereketin ve önemlisi de yardımlaşmanın zirveye ulaştığı bir aydır. İşte bizler yardımlaşma kavramının, kardeş olmanın ve birbirine el uzatmanın en güzel örneğini Rüstem ve Rıdvan kardeşlerimizin içinde bulunduğu olayda görmüş olduk. Hep birlikte bir insanlık dersine şahit olduk. Şimdi ise bizlerin üzerine düşen görev, çalışma arkadaşlarımızın sergilemiş olduğu davranışı önce kendimizden başlayarak tüm topluma yaymaktır. Ben bu vesile ile böylesine örnek bir davranıştan dolayı çalışma arkadaşlarımı tekrar tebrik ediyor ve aileleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın