Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 30° Adapazarı
Sabah
03:36
Öğle
13:09
İkindi
17:07
Akşam
20:37
Yatsı
22:23

Başkan Esat Delihasan Sakarya’da

Davet üzerine Türkiye Karate federasyonu başkanı Esat Delihasan bir dizi temaslarda bulunmak için Sakarya’ya geldi..

Haberler/SPOR
25.06.2020
Haberi Yazdır
Başkan Esat Delihasan Sakarya’da

Sabah Hendek ilçemizde yapılan törene katılan başkan Esat Delihasan, öğleden sonraki yoğun programına, ilk olarak Sakarya Büyükşehir belediyesi Ekrem Karaberberler tesislerine giderek SBB Spor Kulüp başkanı Cevat Ekşi, daire başkanı İlhan Şerif Aykaç’ı ziyaret ederek, Ekşi ve Aykaç’a  yeni atandıkları görevlerinde başarılar diledi.

Esat Delihasan’a ev sahipliğini kulüp başkanı Cevat Ekşi yaparken, ziyarete Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF başkan yardımcısı Necmettin Koçak, Uğur Kobaş, il temsilcisi Hikmet Şaha eşlik etti.

Sonrasında Ziyarete İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya’da katıldı.

Federasyon başkanı Esat Delihasan, Sakarya il emniyet müdürü Fatih Kaya, Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF başkan Vekili Recep Odabaş, SBB Spor kulüp başkanı Cevat Ekşi, Gençlik Spor daire başkanı İlhan Şerif Aykaç, ASKF yöneticileri Necmettin Koçak, Uğur Kobaş, il temsilcisi Hikmet Şaha, Karate kulüp temsilcileri, antrenör ve hakemlerden oluşan bir heyet ile Orman Park da bir araya gelerek camianın istekleri, önerileri ve sorunlarını dinledi.

Ziyaretlerin tüm bölümlerinde Başkan Esat Delihasan ile birlikte A Milli takımlar teknik direktörü Murat Delihasan’da hazır bulundu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın