https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 12° Adapazarı
Sabah
05:27
Öğle
13:10
İkindi
16:36
Akşam
19:18
Yatsı
20:38
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Bahçelievler Gazi İlkokulundan sağlık bilinci etkinliği

Bahçelievler Gazi İlkokulu “Sağlığın İçin Harekete Geç” projesi kapsamında öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte yürüyüş gerçekleştirdi.

Haberler/YAŞAM
16.04.2018
Haberi Yazdır
Bahçelievler Gazi İlkokulundan sağlık bilinci etkinliği

Bahçelievler Gazi İlkokulu, E-Twinning portalında yer alan faaliyetlerden biri olan ve 81 ilde tüm proje ortaklarıyla aynı günde yapılması planlanan “Sağlığın İçin Harekete Geç” projesi kapsamında öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte yürüyüş gerçekleştirdi.

12 Nisan Perşembe günü sabah okula gelen öğrenciler ders araç ve gereçlerini sınıflarına bıraktıktan sonra okul bahçesinde toplanan öğrenciler, öğretmenlerinin refakatinde okul çevresinde sağlıklı yaşam yürüyüşü yaptılar.
Daha önceden hazırlanan dövizlerle hareket etmenin sağlığımıza olumlu etkilerini vurgulayan öğrenciler, yürüyüş bittikten sonra okul bahçesinde projeden sorumlu sınıf öğretmeni Katibe Gürden önderliğinde müzik eşliğinde jimnastik yaptılar. Öğrencilerimizde “Sağlık Bilinci” oluşturmak için bu etkinliği planladıklarını belirten Katibe Gürden, Spor etkinlikleri bittikten sonra öğrencileri sınıflara davet ederek önceden hazırlanmış olan kahvaltılık besinlerle beslenme yapmalarını istedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın