Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:14
İkindi
15:44
Akşam
18:07
Yatsı
19:31
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Bahçeli'den MHP teşkilatına Cumhur İttifakı uyarısı

Devlet Bahçeli, MHP teşkilatına genelge göndererek, "Partimiz yerel seçimlere tek başına katılacaktır. Cumhur İttifakı'nın doğasına uygun hareket edilmeye dikkat edilecektir." uyarısında bulundu.

Haberler/SİYASET
01.11.2018
Haberi Yazdır
Bahçeli'den MHP teşkilatına Cumhur İttifakı uyarısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin yerel seçimlere tek başına katılacağını açıkladı. Parti teşkilatına yerel seçimlerle ilgili bir genelge gönderen Bahçeli, "Partimiz mahalli idareler seçimlerine adıyla, amblemiyle ve ülkemizin her seçim çevresinde tek başına katılacaktır." dedi.

"SAYGI VE NEZAKET İÇRİSİNDE YAPILMASINA RİAYET EDİLECEKTİR"
Bahçeli, "Buna rağmen Cumhur İttifakı'nın doğasına uygun hareket edilecek, söz, açıklama, beyanat ve siyasi değerlendirmelerin saygı ve nezaket içerisinde yapılmasına azami ölçülerde riayet gösterilecektir" ifadelerini kullandı.

Genelgede ayrıca seçimlere katılacak adayların "merkez yoklaması" usulüyle belirleneceği bildirildi.

Bahçeli genelgede, "Milliyetçi Hareket Partisinin büyümesinden, yükselişinden, güçlenmesinden korkan ve ürken kesimlerin provokasyonlarına çok dikkat edilecek, herhangi bir saldırı ve sataşma halinde gerekli cevap verilmekle birlikte hukuken lazım gelen önlemler gecikmeden alınacaktır." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın