Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 34° Adapazarı
Sabah
03:31
Öğle
13:08
İkindi
17:07
Akşam
20:39
Yatsı
22:27

Ayhan Sefer Üstün'den Mahir Ünal'a tepki

AK Partili Sakarya eski milletvekili Ayhan Üstün, Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül’ü sert sözlerle eleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a tepki göstererek, "TRT ‘de terörist başının mektubu okunurken sessizdiniz" ifadelerini kullandı.

Haberler/SİYASET
20.08.2019
Haberi Yazdır
Ayhan Sefer Üstün'den Mahir Ünal'a tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın yeni parti ile adı anılan eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü eleştiren açıklamalarına tepki gösteren AK Partili Sakarya eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Öcalan’ın mektubunun TRT’de okunması ve Osman Öcalan’ın verdiği röportajı hatırlatan Üstün, İstanbul seçimleri öncesi bunlara göz yumulduğunu ve ses çıkarılmadığını ifade etti.

Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Ayhan Üstün’ün açıklamaları şu şekilde:
"Sn. @mahirunal Tanıtım ve Medya Başkanı olarak, İstanbul seçimleri öncesi TRT ‘de terörist başı’nın mektubu okunurken, kırmızı bültenle aranan Osman Öcalan’ın mülakatı yayınlanırken sessizdiniz...

Sn.Ahmet Davutoğlu çukur operasyonlarını başlatan, Doğu ve G.doğu’daki Şehirlerimizi PKK’lı teröristlerden temizleyen Başbakandır.Terörle mücadelede hukuk içerisinde kalarak,herzaman Özgürlük-Güvenlik dengesini gözetmiştir.

Terörle mücadele, hukuk çerçevesinde yapılırsa sonuç verir.Aksi takdirde farklı hedefler için yapılan keyfi uygulamalar toplumu böler ve terörizmin amacına hizmet eder."

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın