Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 10° Adapazarı
Sabah
06:39
Öğle
13:01
İkindi
15:19
Akşam
17:40
Yatsı
19:06
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

ASKF ile futbol hakemlerinden anlamlı birliktelik

Sakarya il hakem kurulu tarafından ilimiz futbol hakemleri için dernek binasında seminer düzenlendi.

Haberler/SPOR
14.03.2018
Haberi Yazdır
ASKF ile futbol hakemlerinden anlamlı birliktelik

Seminere Futbol il hakem kurulu daveti ile Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba, başkan yardımcıları Mustafa Yavuz, Recep Odabaş, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir katıldı.

ASKF başkanı Yaşar Zımba seminer programından önce hakemlere bir konuşma yaparak Sakarya ASKF ve hakemler ile birliktelik mesajı verdi.

İl hakem kurulu başkanı Ercan Yıldırım, Hakem kurulu üyeleri  Ömer Faruk Yeşil, Fatih Sucuoğlu, Şaban Keskin, Yunus Eren, Kamil Turan’ın davetinden duyduğu memnuniyetini dile getiren başkan Yaşar Zımba hakem camiası içinden yetişerek Söğütlü ve Ferizli ilçeleri gençlik ve spor müdürü olan Özgür Aygün ve Şükrü Özkan’a tebrik şiltlerini de hakem camiyasının önünde takdim etti.

Programa katkı sağlayan hakem ve gözlemciler derneğinden Özgür Aygün, Ahmet Öztürk, Burhan Çakar, Yücel İnce katılırken, seminer  İsmail Demirtaş ve Erkan Engin hocalar tarafından verildi.

Ayrıca Futbol il hakem kurulu başkanı Ercan Yıldırım tarafından başkan Yaşar Zımba’ya günün anısına düdük hediye etti.

Başkan Yaşar Zımba “ Kulüplerimiz ile hakemlerimiz arasında köprü olmaya çalıştık. Her iki tarafın sorunlarını bildiğiniz için  karşılıklı istişare etme olanağı bularak çözüm noktalarını bulmaya çalıştık, karşılıklı önerileri konuştuk." dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın