Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:37
Öğle
13:00
İkindi
15:18
Akşam
17:39
Yatsı
19:05
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Alifuatpaşa'da gençlik merkezi hizmete açıldı

Geyve Müftülüğünce Alifuatpaşa Mahallesinde Gençlik Merkezi hizmete açıldı.

Haberler/GÜNCEL
12.01.2018
Haberi Yazdır
Alifuatpaşa'da gençlik merkezi hizmete açıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2018 yılı itibariyle gençlerimize yönelik başlatmış olduğu projeler kapsamında Geyve ilçesi  Alifuatpaşa Mahallesinde Diyanet Gençlik Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Açılış törenine İlçe Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Doğan,  İlçe Emniyet Müdürü Vekili  Uğur Duman, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Alifuatpaşa Mahallesi muhtarı Şenol Yüksel ve çok sayıda Geyveli vatandaş katıldı.

Yoğun ilgi gösterilen törende açılış konuşmasını yapan Geyve Müftüsü Ali Erhun; “Öncelikle katılımlarınızdan dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Başkanlığımız gençlerimize yönelik çok güzel çalışmalar ve projeler yapıyor. Bunların bir örneği işte şu an içinde bulunduğumuz Gençlik Merkezimizdir. Diyanet Gençlik Merkezimizin amacı geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kültürel, ahlaki, vicdani, insani ve İslamî eğitimleri yanında sosyal faaliyetler düzenleyerek Kur’an ve Sünnet perspektifinde bir vizyon oluşturmaktır.” dedi.

Programda konuşma yapan İlçe Kaymakamı İlyas Memiş; “Gerçekten çok güzel ve nezih bir ortam olmuş. Bu Gençlik Merkezimin açılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Gençlerimize yönelik çok güzel bir fırsat sunulmuş. Havanın yağmurlu olmasına rağmen yoğun ilgi gösterdiğiniz için siz Geyveli vatandaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun İnşallah.” dedi.

Program sonrasında açılışa gelen vatandaşlara pilav ve ayran ikram edildi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın