Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 13° Adapazarı
Sabah
06:15
Öğle
13:17
İkindi
16:15
Akşam
18:44
Yatsı
20:04
http://sakaryaradyomega.com/

Akyazı'daki zimmet tartışması büyüdü! Yazıcı'dan açıklama

Akyazı Belediyesi'ne kesilen 700 bin liralık cezanın ardından Başkan Bilal Soykan ile eski başkan Hasan Akcan arasında zimmet tartışması yaşandı. Bu tartışmaya Akcan'dan önceki eski belediye başkanı Yaşar Yazıcı'da dahil oldu. Yazıcı, "Hiç kimse basiretsizliğini, beceriksizliğini ve kalitesizliğini başkasının üzerine yıkmaya çalışmasın. Altında kalır ve ezilmesi ağır olur." dedi.

Haberler/GÜNCEL
08.10.2019
Haberi Yazdır
Akyazı'daki zimmet tartışması büyüdü! Yazıcı'dan açıklama

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan'ın Ekim ayı meclis toplantısında eski başkan Hasan Akcan'ın Karayollarından izinsiz malzeme alındığını bu yüzden Akyazı Belediyesi’ne 700 bin TL ceza kesildiğini açıklamıştı. Soykan, belediyeye kesilen 700 bin liralık para cezasını eski başkan Hasan Akcan'dan tahsis edileceğini söylemişti.

Yaşanan bu gelişmenin ardından Akyazı Belediyesi eski Başkanı Hasan Akcan, 6 ay önce göreve gelen yeni Başkan Bilal Soykan ve yönetimini, geçmiş dönem ile ilgili karalama, iftira ve fitneler üzerinden algı yaptığını iddia ederek, "Zimmet çıkacaksa yüzde 1'i bana, yüzde 99'u Yaşar Yazıcı, Bilal Soykan ve diğerlerine aittir" açıklamasında bulunmuştu.

YAŞAR YAZICI'DA SESSİZLİĞİNİ BOZDU
Akcan'dan önceki eski belediye başkanı Yaşar Yazıcı'da bu açıklamaların ardından suskunluğunu bozdu. Yazıcı, sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yaptı.

"ALTINDA KALIR VE EZİLMESİ AĞIR OLUR"
Yaşar Yazıcı açıklamasında, "Hiç kimse basiretsizliğini, beceriksizliğini ve kalitesizliğini başkasının üzerine yıkmaya çalışmasın. Altında kalır ve ezilmesi ağır olur.aslında yüzyıllar öncesinden Hz Mevlana cevap vermiş; “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım lafmı diye, birde söyleyene bakarım adammı diye!" ifadelerine yer verdi.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın