http://dermansut.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 13° Adapazarı
Sabah
06:40
Öğle
13:15
İkindi
15:49
Akşam
18:13
Yatsı
19:36
http://sakaryaradyomega.com/

AKiL iNSANLAR TOPLANTISINDA GERGiNLiK

Sakaryada Akil İnsanların katılımıyla gerçekleşen toplantıya akreditesi olmadığı halde katılmak isteyen HEPAR Sakaya İl Başkanı Yavuz Reis ve beraberindeki 2 kişi, gerginliğe seb

Haberler/GÜNCEL
02.05.2013
Haberi Yazdır
AKiL iNSANLAR TOPLANTISINDA GERGiNLiK
Sakarya’da Akil İnsanların katılımıyla gerçekleşen toplantıya akreditesi olmadığı halde katılmak isteyen HEPAR Sakaya İl Başkanı Yavuz Reis ve beraberindeki 2 kişi, gerginliğe sebep oldu.

CHP, MHP, HEPAR ve TGB’ye mensup gruplar Elmas Otel önünde eylem yaparken, HEPAR İl Başkanı Yavuz Reis ve beraberindeki 2 kişi içeri girmek istedi. Akreditesi olmadığı için toplantıya alınmayan HEPAR’lı grubu Sakarya Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş ikna etmeye çalıştı. İkna olmayan grubu polis zor kullanarak otelin dışına çıkardı.

Yaşanan arbede sonrası açıklama yapan Reis, “Eğer bugün burada basın olmasaydı bizi yerlerde sürükleyeceklerdi. Bugün seçime girmiş bir siyasi partinin il başkanının nasıl muamele gördüğüne hepiniz tanıklık ettiniz. Bunlar ellerinde PKK bayrakları sallayanlara hoşgörü ile yaklaşırken Türk bayrağı taşıyanlara zor kullanıyorlar” ifadelerini kullandı.


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın