Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 30° Adapazarı
Sabah
03:50
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:31
Yatsı
22:12
http://sakaryaradyomega.com/

Akdardağan: 'Birlikte çalışmayı sürdüreceğiz'

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, ilçelerin belediye başkanlarına tebrik ziyaretini sürdürüyor.

Haberler/GÜNCEL
15.04.2019
Haberi Yazdır
Akdardağan: 'Birlikte çalışmayı sürdüreceğiz'

Başkan Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret ederek görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Ziyaretlerde bakkal esnaflarının, istek ve taleplerini anlatmayı sürdürdüklerini söyleyen Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Başkanlarımıza görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz. İlçelerimizde belediyelerimiz ile sağlanan uyumlu çalışmalarımızın yeni dönemde süreceğini ve önemli çalışmalara ile birlikte imza atacağımıza inanıyoruz.” dedi.  

Başkan Akdardağan, “Şehrimizin en çok üyeye sahip olan meslek odalarından biriyiz. Bu nedenle ama ilçeler ama şehir genelinde çözülmesini beklediğimiz bazı sorunlar ve beklentilerimiz var. Belediye başkanlarımızla birlikte çalışarak esnafımızın sorunları ve taleplerinin karşılamak istiyoruz. Şehrimizin bakkal esnafları olarak başkanlarımıza beklentilerimizi ve birlikte hareket edilerek çözülmesi gereken sorunlarımızı bu ziyaretler vesilesiyle anlatma imkanı buluyoruz. Bizlere ilgi gösteren ve anlattığımız sorunlara duyarsız kalmayan başkanlarımıza bir kez daha teşekkür ederken, yeni dönemlerinde üstün başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın