Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:14
İkindi
15:44
Akşam
18:07
Yatsı
19:31
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Ak Parti Karapürçek teşkilatından Ankara’ya ziyaret

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı üyeleri, İlçe Başkanı Cemalettin Selim ile beraber Ankara’ya çıkarma yaparak TBMM’de ve AK Parti Genel Merkezinde bir dizi görüşmelerde bulundu.

Haberler/GÜNCEL
12.01.2018
Haberi Yazdır
Ak Parti Karapürçek teşkilatından Ankara’ya ziyaret

AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, İl Başkan yardımcıları ve ilçe Koordinatörleri Şeref Dorak ,  Hüseyin Gürsoy ve ilçe yöneticileri ile birlikte ilk olarak AK Parti genel merkezine ziyarette bulundular.
 

Ziyaret hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Selim, “İlçemizdeki vatandaşlarımızın sorunlarını ve sıkıntılarını iletmek ve 6. Olağan kongremizden sonra yeni yönetimimiz ile birlikte ilk olarak Genel Merkez SKM Başkanımız ve Milletvekilimiz sayın Ali İhsan Yavuz beyi genel merkezde ziyaret ettik. Ziyaret çok verimli geçti vekilimiz ile ilçe sorunlarımızı görüştük. Daha sonra Meclise geçerek Meclis Toplantı salonunda Sakarya Milletvekillerimiz Recep Uncuoğlu ve Mustafa İsen bey ile verimli bir toplantı daha gerçekleştirdik.

Bu toplantının ardından başka bir toplantı salonunda ise Ayhan Sefer Üstün vekilimiz ile verimli bir toplantı daha gerçekleştirdik. Milletvekillerimiz ilçe sorunlarımıza çok duyarlı oldular. Özellikle Karapürçek yolu ve çiftçilerimiz için çok güzel  bir toplantı gerçekleştirdik.  Bizde AK Parti ilçe teşkilatı olarak fikir ve projelerimizi ilçe teşkilatı olarak TBMM’de  Milletvekillerimize ilettik. Milletvekillerimiz bizleri hoş karşıladılar ve ziyaretten mutlu olduğumuzu  ifade ederiz. Hazırladığımız projelerin takipçisi olacaklarını belirttiler” diye konuştu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın