https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
05:31
Öğle
13:11
İkindi
16:35
Akşam
19:16
Yatsı
20:36
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

AK Parti Adapazarı ilçe Başkanı Kurtuluş oldu

Milletvekili aday adaylığı sürecinde parti tüzüğü gereği görevinden istifa etmek zorunda kalan İlçe Başkanı Mustafa Ak'ın yerine bir süredir vekâleten başkanlık yapan Metin Kurtuluş getirildi.

Haberler/SİYASET
02.08.2018
Haberi Yazdır
AK Parti Adapazarı ilçe Başkanı Kurtuluş oldu

Milletvekili Aday Adaylığı sürecinde parti tüzüğü gereği görevinden istifa etmek zorunda kalan İlçe Başkanı Mustafa Ak'ın yerine bir süredir vekâleten başkanlık yapan Metin Kurtuluş getirildi.

Ankara'da Genel Merkez’de Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın elinden mazbatasını alan Başkan Kurtuluş, süreçte kendisini destekleyen herkese teşekkür ettiğini ifade ederek, "Parti Genel Merkezimiz başta olmak üzere İl Başkanımıza Milletvekillerimiz, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarımıza, dava arkadaşlarıma ve birlikte görev yaptığım ve Milletvekilliği Aday Adaylığı süreci için ilçe Başkanlığı görevinden istifa eden değerli dava arkadaşım Mustafa Ak'a verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ederim" dedi.

MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ
Kurtuluş devamında sorumluluklarının farkında olduklarını ifade ederek, "Başta 2023 hedeflerimiz başta olmak üzere büyük, güçlü, yerli ve milli bir Türkiye için teşkilat olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu makamların bize emanet ve geçici olduğunun bilinci, şuuru içerisinde aldığımız bu bayrağı görev süremiz içerisinde en iyi taşıyabilmek için gece-gündüz demen çalışacağız. Teşkilat olarak, il başkanımızla, belediye başkanlarımızla, mahalle başkanlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak yerel seçimleri inşallah en başarılı sonuç ile geçeceğiz. Genel Başkanımızın, liderimizin yükünü biraz olsun hafifletmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Güçlü bir Türkiye için mücadelemizi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın