http://dermansut.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 13° Adapazarı
Sabah
06:39
Öğle
13:16
İkindi
15:50
Akşam
18:14
Yatsı
19:37
http://sakaryaradyomega.com/

Adapazarı'nda 2 okul için yıkım kararı alındı

Adatavir.com'u ziyaret eden Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Adapazarı Kurtuluş İlkokulu ve Mehmet Nuri İlköğretim okulları için yıkım kararı verildiğini açıklayarak, "Karar bize tebliğ edildi. Buradaki öğrenciler önümüzdeki eğitim öğretim döneminde başka okullara nakil edilecek." dedi.

Haberler/GÜNCEL
16.07.2019
Haberi Yazdır
Adapazarı'nda 2 okul için yıkım kararı alındı

Ziya Cevherli’nin Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başlamasının ardından Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Coşkun Bakırtaş, 102.2 Sakarya Radyo Mega ve Adatavir.com'a ziyarette bulundu. Bakırtaş'ı Sakarya Radyo Mega İmtiyaz Sahibi Sibel Uygun, Adatavir.com İmtiyaz sahibi İrem Kumantaş ve personeller karşıladı.

Ziyarette yaptığı konuşmada Adapazarı Kurtuluş İlkokulu ve Mehmet Nuri İlköğretim okulları için yıkım kararı verildiğini açıklayan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, kararın kendilerine tebliğ edildiğini belirterek  öğrencilerin önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde başka okullara nakil edileceklerini söyledi.

Bakırtaş, "Kurtuluş İlkokulu'ndaki öğrencileri Sakarya İlkokuluna, Kurtuluş Ortaokulu'nu ise Fatih Ortaokulu'na nakil edeceğiz. Mehmet Nuri İlkokulu'nu daki öğrencileri de Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu'na nakil edeceğiz" dedi.

Planladıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Bakırtaş, "Sakarya'da eğitim kalitesini artırmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Birçok projeyi hayata geçirmek için el ele vereceğiz ve eğitim kalitemizi artırmak için 7/24 çalışacağız" dedi.

Sakarya Radyo Mega İmtiyaz Sahibi Sibel Uygun, göreve yeni atanan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş'a gerçekleştirdiği ziyareti için teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret, Bakırtaş'ın Sibel Uyguna hediyesi ardından hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın