http://gmh.com.tr/2019/10/30/grup-merkez-hasar-sakarya-bolge-mudurlugu/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
06:15
Öğle
12:49
İkindi
15:21
Akşam
17:44
Yatsı
19:07
http://sakaryaradyomega.com/

Adapazarı HEM Müdürü Vedat Tetik bypass ameliyatı olacak

Sakarya Milli Eğitim camiasının çalışkan ve sevilen yöneticilerinden Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Vedat Tetik hafta başından bu yana Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi servisinde tedavi görüyor.

Haberler/GÜNCEL
08.11.2019
Haberi Yazdır
Adapazarı HEM Müdürü Vedat Tetik bypass ameliyatı olacak

Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle geçtiğimiz Pazartesi günü anjiyo olan Tetik’e doktorlar bypass ameliyatı önerdiler. Kalp damarlarındaki tıkanıklık sonucu hastanede yatan Adapazarı HEM Müdürü Tetik’in önümüzdeki hafta içerisinde ameliyat olacağı öğrenildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevinin ardından son bir yıldır Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini sürdüren başarılı eğitimciyi sevenleri yalnız bırakmıyor.

Hastanede adeta ziyaretçi akınına uğrayan Adapazarı HEM Müdürü Vedat Tetik, bu süreçte hastanedeki doktorların ve personelin ilgilerinden son derece memnun olduğunu belirterek, sevenlerinin duaları ve doktorların gayretleriyle eski sağlığına yeniden kavuşacağını ifade etti. Tetik tüm sevenlerine sağlık durumunun çok iyi olduğunu bildirirken, dualarını esirgememelerini istedi.

Adapazarı Halk Eğitim Merkezindeki başarılı çalışmalarıyla herkesin takdirini kazanan sevilen eğitimci Vedat Tetik’e geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, gireceği bypass ameliyatının başarılı geçmesini diliyoruz. 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın