Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 10° Adapazarı
Sabah
06:39
Öğle
13:01
İkindi
15:19
Akşam
17:40
Yatsı
19:06
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Adapazarı Belediyesi Camili Köyü için düğmeye bastı

Adapazarı Belediyesi Camili 15 Temmuz Mahalle Köy yerleşkesinde teknik incelemelerde bulundu.

Haberler/GÜNCEL
13.03.2018
Haberi Yazdır
Adapazarı Belediyesi Camili Köyü için düğmeye bastı

Adapazarı Belediye Başkan yardımcıları,  Daire Müdürleri, Belediyesi Teknik ekipleri,  15 Temmuz Camili Mahallesi köy yerleşkesinde imar planları ve açılmayan yollarla ilgili olarak köy içinde incelemelerde bulundular.

15 Temmuz Camili Mahallesi köy yerleşkesinde imarla ilgili yapılan teknik inceleme gezisine; Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Keser, Teknik işleri Müdürü Yavuz Karaman, Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Akyıldız,  Temizlik İşleri Müdürü Nigar Bal, Fen işleri Müdürü Derya Şırvanoğlu, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Çolak,  Mahalle Temsilcisi Hakan Çolak, Şükür Cami Dernek Başkanı Mehmet Gündüz ve 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik ve aza Metin Ay katıldı.

Köy yerleşkesinde yapılan incelemelerde sokak ve caddelerde alt yapı ve üst yapı olmak üzere,  açılmayan yollar ve çıkmaz sokaklarda ele alındığı belirtildi. Mahalle sakinlerinin de katıldığı tolantıda köyün sorunları ve sıkıntıları da dile getirildi. 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik , “Belediyemizin başlattığı bu çalışmalarından teşekkür ediyorum. Başta Belediye Başkanı Süleyman Dişli olmak üzere, Başkan yardımcılarına ve teknik ekibe köy içi yerleşkesi halkı adına da teşekkür ediyorum. Belediyemizin bu çalışmaları hayırlı olsun” dedi. 15 Temmuz Camili Mahallesi köy yerleşkesi sakinleri yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini  dile getirdiler.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın