Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 22° Adapazarı
Sabah
03:27
Öğle
13:01
İkindi
16:59
Akşam
20:30
Yatsı
22:16
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

23 Haziran'ın faturası kesiliyor: Yavuz topun ağzında

AK Parti'nin tekrar İstanbul seçimlerini kaybetmesi taşları yerinden oynattı. Kulislerde konuşulanlara göre, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un yanı sıra birçok ismin görevlerinden alınması bekleniyor.

Haberler/KULİS
24.06.2019
Haberi Yazdır
23 Haziran'ın faturası kesiliyor: Yavuz topun ağzında

Ekrem İmamoğlu, dün yapılan İBB Başkanlığı seçimlerini, bu sefer rakibi Binali Yıldırım'a 800 bin oy fark atarak kazandı.
Rakibi Binali Yıldırım'a 10 puan fark atan İmamoğlu, zafere giden süreçte İstanbul'un 39 ilçesinde de oylarını artırdı.

23 HAZİRAN'IN FATURASI KESİLİYOR
Ekrem İmamoğlu'nun aldığı bu zafer, AK Parti'de taşları yerinden oynattı. Kulislerde birçok ismin koltuğunu kaybedeceği konuşuluyor.

YAVUZ TOPUN AĞZINDA
Kulislerde konuşulanlara göre, 31 Mart sonrasında yaptığı "İstanbul'da hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik" çıkışı ile gündem olan Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un da görevden alınacağı konuşuluyor.

AK Parti'ye yakın kaynaklar, parti içindeki revizyonun parti genel merkezi ile sınırlı kalmayacağını, kabineye de yansıyacağını belirtiyor. Öyle ki Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eylül ayına kadar revizyonları tamamlayacağı konuşuluyor. (Sözcü)

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın