https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 12° Adapazarı
Sabah
05:27
Öğle
13:10
İkindi
16:36
Akşam
19:18
Yatsı
20:38
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

15 Temmuz Milli İrade Derneği Pamukova şubesi kuruldu

Genel Başkanlığını 25. Dönem milletvekili Ali İnci’nin yaptığı 15 Temmuz Milli İrade derneği Pamukova şubesi ay sonunda açılacak.

Haberler/GÜNCEL
16.04.2018
Haberi Yazdır
15 Temmuz Milli İrade Derneği Pamukova şubesi kuruldu

Genel başkan Ali İnci Pamukova şubesinin kuruluşu için, Pamukova Belediye başkanlarından Hikmet Ferudun Turan’ın görevlendirdiğini açıkladı.

15 Temmuz Milli İrada Derneği  Pamukova Şubesi’nin ilk toplantısına , Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda Pamukovalı katıldı.

Pamukova Şubesi kurucu başkanı Hikmet Ferudun Turan kurucu yöneticiler Ali Şenol ve Muhammet Bilal ile birlikte çalışmaların tamamlandığını belirterek “ Üye kayıtlarımız devam ediyor, 50 kişilik yönetim kurulu ile görev alınacak komisyonların isim tespitini bitirdik, ay sonunda görkemli bir tören ile 15 Temmuz Milli İrade Derneği olarak kapılarımızı açacağız” dedi.

Genel başkan Ali İnci, Sakarya Vali yardımcısı ve Akyazı Kaymakam vekili Mehmet Fatih Çiçek, 15 Temmuz Milli İrade derneği Akyazı şube başkanı Ali Gezer Pamukova şube kuruluş çalışmalarını denetlemek ve açılış planlamasını yapmak üzere Pamukova’ ya ziyarette bulundu. Pamukova şubesinin görev yapacağı merkezde yapılan ön toplantıda katılımın çok yoğun olduğunu gören genel Başkan Ali İnci “ Hepinizi tebrik ederim. 15 Temmuz’da Vatanımıza sahip çıkan o müthiş heyecan ve kararlılığı gördüm çok memnun oldum. Pamukova olarak çok iyi çalışmalar yapacağınızı biliyoruz. Derneğimiz partiler üstü bir dernektir, siyasi bir oluşum değildir. Her partiden üye ve yöneticilerimiz var. 15 Temmuz Milli İrade derneği Pamukova şubesi hayırlı olsun” dedi.

 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın