http://www.sakaryabarosu.org.tr/haber/1313/hasar-danismanlik-sirketlerine-neden-gidilmemeli.html
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 12° Adapazarı
Sabah
06:32
Öğle
12:55
İkindi
15:17
Akşam
17:38
Yatsı
19:03
http://sakaryaradyomega.com/

'SUBÜ kampüsü Erenler'de olmalı'

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ve yönetim kurulu Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti.

Haberler/GÜNCEL
17.11.2019
Haberi Yazdır
'SUBÜ kampüsü Erenler'de olmalı'

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ve yönetim kurulu Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti. Ziyarette Üniversite’nin faaliyetleri hakkında bilgi alan Başkan Doğrusever Türkiye’de 2 tane olan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin Sakarya’ya büyük değer katacağını ifade ederek Prof. Dr. Sarıbıyık’a akademik hayatında başarılarının devamını diledi.

SUBÜ KAMPÜSÜ ERENLER’DE OLMALI
Ziyarette konuşan Başkan Doğrusever, “SUBÜ güzel şehrimiz Sakarya’ya akademik başarıları ile büyük katkı sağlayacaktır. Rektörümüz Mehmet bey de bunun için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca bugün SUBÜ kampüsünün Erenler’de olması için de istişare ettik. Merkeze yakınlığı ve imkanları ile üniversitemizin kampüsü Erenler’de olmalı. Bu konunun diğer paydaşları ile de görüştürme gerçekleştirecek, çözüme ulaşması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın