Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
04:28
Öğle
13:07
İkindi
16:55
Akşam
20:01
Yatsı
21:30
http://sakaryaradyomega.com/

'Kazanımlarımızı daha da iyi bir noktaya taşıyacağız'

AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı'yla istişare toplantısında bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hizmet bilinciyle hep birlikte yol yürüyeceğiz. AK Parti ile elde edilen kazanımları daha da ileri bir noktaya taşıyacağız. Kardeşliğimizi pekiştirecek, sevgimizi arttıracağız. " dedi.

Haberler/SİYASET
09.02.2019
Haberi Yazdır
'Kazanımlarımızı daha da iyi bir noktaya taşıyacağız'

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Tunatan Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıda AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve teşkilat mensupları yer aldı.

Çok iyi bir sonuç alacağız
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, "Bugün teşkilatımızın güzide üyeleriyle bir aradayız. Teşkilatımızla birlikte Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza destek olacağız. Başkan Adayımız Ekrem Yüce'nin geçmiş tecrübeleri ve hemşerilerimizin destekleri ile çok çalışarak inanıyorum ki çok iyi bir sonuç alacağız" dedi.

Sevdaların dava olduğu şehir
Hizmet bilinciyle durmadan yol yürüyen teşkilatın tüm mensuplarını selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Sakarya ülkemizin bütün değerlerinin, birlikteliklerinin olduğu bir şehirdir. Bu şehir sevdaların dava olduğu bir şehirdir. Allah bu sevdamızda bizlere yardım, birlikteliğimizi daim eylesin. Teşkilatımızın tüm üyelerine seçim çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın" dedi.

Belediyecilik bizim işimiz
Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hep dediğimiz gibi kader gayrete aşıktır. Gayretlerimiz sırasında hep tebessüm edeceğiz, hoşgörüyü elden bırakmayacağız. Kardeşliğimizi pekiştirecek, sevgimizi arttıracağız. Biz hizmete talip olduk. İnşallah hep birlikte çok çalışıp AK Parti'nin belediyecilik anlayışı ile şehrimize hizmet sunacağız" diye konuştu.

Oyunları bozacağız
"Ülkemizin 16 yılda geldiği noktayı hepimiz çok iyi biliyoruz. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde bu millete ve memlekete hizmet etmek bizim için büyük bir onur ve gururdur. Çok badireler atlattık. Partimizi kapatmaya çalıştılar, muhtıra vermeye, darbe yapmaya kalkıştılar. Şimdi 31 Mart'ta bizim kaybetmemizin derdindeler. İnşallah birlikte çalışıp bu oyunu bozacağız."

Şehrin tamamına hizmetlerimizle dokunacağız
Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart'tan sonra işlerimizde 3t formülünü uygulayacağız. Tahayyül edeceğiz, tevekkül edeceğiz ve tebessüm edeceğiz. En zor günde bile tebessümü yüzümüzden eksik etmeyeceğiz. Şehrimizde öncelikle gelir düzeyini arttıracak tedbirler alacağız. Yaşam standartlarını yükseltmeye çalışacağız. Vatandaşlarımız Sakarya'da yaşamaktan memnun olacak. İnşallah şehrimizin tamamına hizmetlerimizle dokunacağız" dedi.

Sakarya AK Parti'nin kalesidir
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "AK Parti çatısı altında yer almak bizler için ne kadar önemli bir görevse, hizmette o kadar önemli bir görevdir. Cumhur İttifakı'yla birlikte seçimlerde elimizden geleni yapacağız. Memleket işi gönül işi diyerek çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız aday tanıtım toplantısının ardından Sakarya'nın AK Parti'nin kalesi olduğunu ifade etti. Başaracağınıza inanıyorum dedi ve ekledi; "Bu seçimde 7 düvele karşı mücadele edeceksiniz." Bu şuurla elimizden gelen gayreti gösterecek ve kazanacağız" dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın